HAKKIMIZDA

 

Pozitifikir Medya; 2004’ den günümüze yeni network ve reklam alanları yaratan ve uygulayan, proje ve uygulamaları ile ajans ve müşterilerin arkasındaki pozitif güçtür. Markaların sahadaki çalışmalarını yürütüyoruz. Bugüne kadar pazarladığımız network listesi

 

Marinalar

Koç grubu Marinaları, Ülker grubu marinaları,Doğuş grubu marinaları.

AVM’ler

Mall Bannerlar, vitrin network mecrası, tüm reklam uygulamaları ve projeler Forum avm grupları (14 AVM) Digital ekranlar (Türkiye’nin en büyük ilk 50 markasına hizmet verdik.)

Havalimanları

Tav Havalimanları reklam alan kullanımları Atatürk Havalimanı tüm Dışhatlar Gate içi boardlar; 45 adet 4 x 2 metre ebatlarında panolar (360 m2 reklam alanı) 2 sene Turkcell kullanımı, Atlasglobal, Halkbank, Peugeot kullanımları ile devam eden kampanyalar, Bodrum havalimanı içi board alanları

Vitrin Uygulamaları

Atatürk Havalimanı 80 adet vitrin sabit alanlar. Atlasglobal uçak içi ekranlar

Okullar

Özel okullar boardlar(Gençlik mecrası)

Instore TV

Elektronik marketler TV içleri reklam alanları Tüm mecralarda 1.000’ nin üzerinde  özel uygulama gerçekleştirdik. İş birlikleri Ülke geneli 100 dershanede zil seslerini Turkcell müziği yaptık (Felis ödülü aldık.) Renault alana İspark bedeva dedik. 25.000 aracın bir sene boyunca İstanbul 1.000’ in üzeri otoparkta bedava parklanmasını sağladık. Yılın en iyi otomotiv projesi seçildi. ( Capital dergisi) 2007 Turkcell-2008 yılı boyunca Avea marka işbirliklerini başlattık. Avea’ lılara aynı anda 20 markada pazarlama kurguları ile indirimler başlattık. (Türkiye’de bir ilkti.)

Biz reklam veren için özel networkler oluşturuyor, onları tüm reklam verenlere pazarlıyoruz. Bir taraftan da yeni proje fikirleri üretip hayata geçiriyoruz.